Články

Součástí našeho pracovního kolektivu se stali následující spolupracovníci, jako jsou např.:

 
Ing. Vladimír Fiala - specialista v oblasti PO, BOZP a koordinátor bezpečnosti práce na staveništi
Zdeněk Helich - soudní znalec, specialista PO, BOZP a koordinátor bezpečnosti práce na staveništi
PROMETHEUS NYMBURK, s.r.o. p. Zdeněk Vocásek a Milan Nekolný - specialisti PO a BOZP
Tomáš Ulrich - kontrolní a servisní technik hasicích přístrojů a požárně bezpečnostního zařízení
Ing. Zdeněk Žiško - projektová a inženýrská činnost ve výstavbě
Jaromír Dytrich - montáž, opravy a revize elektrických zařízení, instalace, hromosvodů, spotřebičů a nářadí
Stanislav Košnar - kominický mistr (revize a vložkování komínů)
SOŠ a SOU stavební Kolín, Mgr. J. Synek, D. Sýkora a D. Ozieranec - instalatérské, elektrikářské a drobné stavební práce
Jan Matějká, Matas Kolín - Reklamní agentura - správce našich internetových stránek a e-shopu
Mgr. Pavel Černý - právní zástupce
 
 
Mezi naše dlohodobé spokojené zákazníci patří např.:
 
Dráčik - DUVI CZ s.r.o. - velkoprodejny hraček po celé ČR
Toyota Peugeot Citroen Automobile - automobilka, Průmyslová zóna Ovčáry
GREEN METAL CZECH, s.r.o. - třídění a lisovna kovového odpadu, průmyslová zóna Ovčáry
Mi-King s.r.o. - dělení ocelového materiálu pro automobilový průmysl
Okresní stavební bytové družstvo Kutná Hora - zpráva a údržba bytových domů v okr. Kutná Hora
BYTSERVIS František Hráček a Bohumil Bureš - Správa a udržba nemovitostí Kutná Hora
KOOPERATIVA, v.o.d., Závod U. Janovice a Postupice - výroba ocelových zárubní, stožárů a kovovýroba
IKVA, v.d. Ivančice - kovovýroba
Polar Transport - Václav Vlasák a POLAR TRADING s.r.o. - mrazírny Kostelec n/Č. lesy
BAEST Machines & Structures, a.s. Benešov - výroba tl. nádob, akumulačních nádrží, zásobníků a ocelových konstrukcí
GALVANOVNA Benešov - broušení a galvanické pokovení
Elmoz Czech s.r.o. - komplexní služby v oblasti energetiky
Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky
ZEVA, a.s. Chlístovice - zemědělské družstvo
ZEAS, a.s. Mančice - zemědělské družstvo
Domov důchodců Čáslav
TJ Sokol Český Brod
TJ Slavoj Český Brod
Prádelna "Milena" Milan Brislinger, Bolní Brusnice u Dvora Králové nad Labem
Ubytovna "Jiber" Filip Kubík, Dvůr Králové nad Labem
O. K. Konstrukce spol. s.r.o. - výroba ocelových konstrukcí a hal
VODOS, s.r.o Kolín - vodohospodárenská společnost okr. Kolín
EC Kutná Hora - elektrárna Kutná Hora
Čeněk Horáček - velkovýkrmna prasat
Pester cee s.r.o. Tři Dvory - výroba výceúčelových strojů
Kolínská lesní společnost s.r.o.
Changhong Europe Elektric s.r.o. - výroba LCD televizorů Nymburk
Základní škola Kostelní Lhota
Obecní úřad Kostelní Lhota
Mateřská škola Písková Lhoha
METEICIUS, a.s. Odry - výroba kablů
AP Servis Poděbrady s.r.o. - oprava a servis nákladních automobilů
1. HFK Děkanka, o.s. - sportovní hala Praha
COFELY FM servis s.r.o. - správa a údržba nemovitostí Praha
Kepp 69 s.r.o. - správa a údržba nemovitostí Praha
Burko, spol. s.r.o. Kolín pí. Sobotková
Robert Kamenický, pí. Sobotková
 
A plno dalších menších firem, společností a bytových domů